ХЕРСОНСЬКИЙ  ЦЕНТР  ПОЗАШКІЛЬНОЇ  РОБОТИ

ХЕРСОНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

 

ІНФОРМАЦІЯ

про хід та результати конкурсу знавців військової справи

за програмою гри-випробування „Школа безпеки – 2009”

 

Конкурс знавців військової справи за програмою гри-випробування „Школа безпеки – 2009” проходив 22 квітня 2009 р. на базі Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату. У конкурсі взяли участь 27 команд з навчальних закладів міста Херсона (ЗОШ №№ 1, 8, 12, 13, 17, 18, 21, 26, 27, 31, 32, 36, 37, 38, 39, 44, 46, 50, 52, 53, 54, 56, гімназії №№ 3, 6, 20, ХФТЛ та, поза конкурсом, команда  ХЦПР), що загалом становило 162 учасники.

 

Конкурс проходив згідно з положенням у вигляді гри-подорожі по станціям, на яких учасники виконували завдання з таких тем :

1.         Кидання дротиків у мішень – гра «дартс».

2.         В’язка туристичних вузлів та страхувальної системи.

3.         Вимірювання азимутів, відстаней та перевищень по карті.

4.         Складання легенди маршруту за топографічною картою.

5.         Обов’язки днювального та чатового (за Статутами ЗСУ) – тексти з пропусками.

6.         Історія міжнародного тероризму та Другої світової війни – тестові завдання.

 

Конкурс проводився та оцінювався журі, до складу якого входили офіцери в/ч А1604 – капітани Климашевський І.В. та Шкурат О.С.; працівники Херсонського Центру позашкільної роботи, під керівництвом методиста Гунченко О.В.

Члени журі виконали свою роботу по оцінці знань та практичних навичок учасників конкурсу на достатньому науково-методичному рівні.

 

У загальному заліку призерами конкурсу стали команди (зведений протокол  конкурсу додається) :

1 місце – ЗОШ № 37, керівник Щурова Л.Й.,

2 місце – ЗОШ № 50, керівник Кирильченко О.В.

3 місце – поділили  ЗОШ № 13, керівник Волков О.Л. та гімназія № 20, керівник Карпук Н.М.,

Окрім того, найкращі результати в окремих напрямках діяльності були показані командами:

-       Знання Статутів ЗСУ – команда ЗОШ № 56, керівник Рудовський А.П.

-       Знання історії міжнародного тероризму та Другої світової війни – команда ЗОШ № 52, керівник Лутановський В.М.

-       Вміння працювати з топографічними картами – команда ЗОШ № 36, керівник Воловік В.Ю.

-       Вміння в'язати туристичні вузли та страхувальні системи – команди ЗОШ №№ 18 та 32, керівники, відповідно, Тищенко В.А. та Павлусь М.М.

 

Журі конкурсу відзначає, що загалом високий рівень знань та практичних навичок показали члени 14 команд загальноосвітніх закладів. Окрім зазначених вище, це команди ЗОШ №№ 17, 44, 53, 54 та ХФТЛ. Достатній рівень знань та практичних навичок виявили всі інші команди – учасники конкурсу знавців військової справи.

Журі конкурсу відзначає, що найгірше команди були підготовлені до виконання практичних завдань в’язки вузлів та вимірювання по карті. Найкраще команди були підготовлені до виконання тестових завдань з історії міжнародного тероризму та Другої світової війни.

Як недолік у підготовці команд деяких закладів освіти до конкурсу, журі відзначає, що не всі команди дотримувались зазначеного у положенні про конкурс кількісного складу. Крім того, не всі команди прибули на конкурс своєчасно.

Призери конкурсу знавців військової справи за програмою гри-випробування „Школа безпеки – 2009” та команди, які виявили високий рівень знань та практичних навичок в ході конкурсу, нагороджені Грамотами та Дипломами Херсонського Центру позашкільної роботи.

Командам, які виявили достатній рівень підготовки до конкурсу знавців військової справи буде висловлено подяку від Херсонського Центру позашкільної роботи.

 

 

Голова журі   _________________   Гунченко О.В.